MÜŞTERİ PANELİ

Yangın İhbar Sistemleri

Kablosuz Yangın Alarm Sistemi

Kablosuz Yangın Alarm Sistemleri

Kablosuz yangın alarm sistemleri, genel olarak düşük maliyeti, kolay ve hızlı yerleştirilebilir olması sayesinde çok kullanışlı bir yangın algılama sistemidir. Her türlü yapıya uyumlu olması, kablosuz yangın alarm sistemlerini daha da kullanışlı bir hale getirmektedir. Kablosuz yangın algılama sistemleri en çok, tarihi yapılarda bulunur. Tarihi yapılar sahip oldukları manevi değerlerden ötürü çok değerlidirler. Bu nedenle tarihi yapılara kablo döşemek, yapıya zarar verebileceğinden dolayı, kablosuz yangın alarm sistemleri sayesinde tarihi yapıya herhangi bir zarar vermeden, sistemin montajı yapılabilir. Ayrıca daha önceden konvansiyonel yangın alarm sistemleri ya da adresli yangın algılama sistemleri ile donatılmış bir yapıya, kablosuz alarm sistemleri takmak, maliyet açısından da oldukça karlıdır.

Sistemin Özellikleri

Kablosuz yangın alarm sitemlerinin iletişim kapasitesi yüksektir.  Çift yönlü iletişim özelliği bulunmakla birlikte hassasiyet seviyesini programlayabilirsiniz. Açık havada yaklaşık olarak 200 metre iletişim mesafesine sahiptir. Haberleşmeyi W2W alıcısı, çift anteni ile sağladığından dolayı oldukça güvenilirdir. Ayrıca sahip olduğu W2W alıcı, çevrimden beslenmektedir. Herhangi bir dedektör, soketinden söküldüğü zaman uyarı mekanizması çalışmaktadır. Sade bir kurulum yapısı vardır ve bu özelliği, sistemi daha da kullanışlı yapmaktadır. Sistemi test etmek, sinyal test cihazı sayesinde oldukça pratiktir. Telsiz artırıcı miktarı artırılarak sinyalin 1500 metreye kadar dağılımı sağlanabilir. Ayrıca kontrol etmek istediğiniz dedektörün analog değerini, direkt olarak kontrol panelinde görebilirsiniz.

 

Kablosuz Yangın Alarm Sistemlerinin Ekipmanları

Kablosuz adresli optik duman dedektörü, kablosuz adresli ısı dedektörü, kablosuz adresli alarm sireni ve flaşörü, kablosuz adresli alarm butonu, kablosuz adresli giriş ve çıkış modülleri, kablosuz tekrarlayıcı panel, kablosuz sistem alıcı ve verici gibi ekipmanlar, kablosuz yangın alarm sistemlerinin ürünleridir.

Hizmet Talep Formu

Hizmet talebinde bulunun, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizlere iletişime geçsinler.

Hizmet Talebiniz başarıyla gönderilmiştir, teşekkür ederiz.