MÜŞTERİ PANELİ

Personel Kontrol ve Diğer Sistemler

Personel Kontrol ve Diğer Sistemler

Personel kontrol sistemleri, çalışanlarınızın denetlenmesi, giriş ve çıkış saatlerinin kontrol edilmesi gibi pek çok faydalı opsiyonlar sunmaktadır. Yüz tanıma sistemleri, parmak izi okuma sistemleri, kartlı personel takip sistemleri, otopark bariyerleri, bekçi tur kontrol sistemleri, personel kontrol sistemleri ve diğer sistemler sınıfı içerisine yer alır.
Telmag Bilişim, sağladığı diğer pek çok hizmetin yanında personel kontrol ve diğer sistemlerde de hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimizle kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Personel kontrol sistemleriyle alakalı daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Yüz Tanıma Sistemleri

Biometrik tanıma yöntemleri arasında en başarılı ve en uygulanabilir olanı şüphesiz yüz tanıma sistemidir. Yüz tanıma üreticileri, tanıma başarısının arttırılması için farklı algoritmalar geliştirmişlerdir. Bunlar arasında en başarılısı MAGIC FACE yüz tanıma sistemleridir. 
 

Parmak İzi Okuma Sistemleri

parmak izi okuma sistemi; personel takip, yemekhane ve üye takip, parmak izi le geçiş sistemleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılmakta olup en yaygın kullanım alanı personel parmak izi okuma sistemleridir. 
 

Kartlı Personel Takip Sistemleri

Katlı personel takip sistemleri, işletmelerin  personellerinin giriş çıkış saatlerini takip etmek ve bu giriş çıkış zamanlarına göre maaşlarını belirlemeyi amaçlamaktadır.

 

Otopark Bariyerleri

Otopark bariyerlerini, işyeri ve evlerinizin bahçelerinde kullanabilirsiniz. Bu bariyerlerin en büyük avantajları, park yerinizin yabancı kişiler tarafından kullanılmasını engeller ve böylece günümüzde sıkça karşılaştığımız olası tartışmaların önüne geçer, yabancı araç işgalini önleyerek, uzun süreler park yeri aramaya son verir.
 

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi Tur Kontrol Sistemi; Belirlenen alanların, belirlenen zaman aralıklarında kontrol edilip edilmediğini tespit etmek ve güvenlik görevlilerinin görevleri süresince belirlenen bölgeden ayrılmadan bölgenin kontrolünü sağlamasını amaçlayan bir sistemdir.

Hizmet Talep Formu

Hizmet talebinde bulunun, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizlere iletişime geçsinler.

Hizmet Talebiniz başarıyla gönderilmiştir, teşekkür ederiz.