MÜŞTERİ PANELİ

IP Kamera Sistemleri

HDCVI Kamera sistemleri

HDCVI Kamera Sistemleri

HDCVI teknolojisi, yüksek çözünürlüklü bileşik video arayüzü anlamını taşımaktadır. HDCVI teknolojisi, yüksek çözünürlükte kayıt yaptığından dolayı kullanıcılarına kaliteli görsel izlenim sağlamaktadır. Sinyal kaybı olmadığı için, sağladığı yayın akıcıdır. Sahip olduğu teknoloji sayesinde, pek çok görüntüleme teknolojisinden daha verimlidir. 500 metreden fazla uzaklığa yayın yapabilmektedir. Pazar payı çok geniş olduğu için, kolay temin edilir.

HDCVI kameralar ve kayıt cihazları, HDCVI kamera sistemini oluşturan cihazlardır. Kablolar aracılığıyla birbirleri arasında etkileşimli olmaları sağlanarak, sistem çalıştırılır. HDCVI kameralar ve kayıt cihazları birbirleri ile kablo ile bağlanarak iletişim kurarlar. Ayrıca bu sistemin kurulum mantığı, analog kamera sisteminin kurulum mantığıyla aynıdır.HDCVI Teknolojisinin Özellikleri

HDCVI teknolojisinde 1280H ve 1920H olmak üzere iki farklı çözünürlük formatı bulunmaktadır. 1280H formatı, 1280*720 çözünürlükte optimum seviyede verimlidir. 1920H formatı ise 1920*1080 çözünürlükte optimum seviyede performans sağlar. Görüntü sinyalinin sıkıştırılmamış bir şekilde gönderilmesi, çözünürlüğü en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca HDCVI sistemleri, görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmektedir. Sistemin kurulumunun basit olması, sistemi daha da kullanışlı yapan bir diğer özelliktir. Ayrıca HDCVI kamera sisteminde çok sayıda sinyal, çift yönlü olarak iletilebilir.

Hizmet Talep Formu

Hizmet talebinde bulunun, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizlere iletişime geçsinler.

Hizmet Talebiniz başarıyla gönderilmiştir, teşekkür ederiz.