MÜŞTERİ PANELİ

Sistem ve Firewall Çözümleri

Sistem Odası Kurulumu

Sistem Odası Kurulumu

Günümüzde Uluslararası güvenlik standartlarında veri merkezleri ve sistem odaları kurumsal bilgi ve iletişim sistemlerinin başarısı en önemli unsurlardan biridir. 
 
Kurumsal bilişim altyapısının güvenli ve kesintisiz çalışabilmesi için tasarlanan veri merkezleri ve sistem odaları, bilgi güvenliği ve iş sürekliliğini kavramını destekleyerek kurumlara rakipleri karşısında bir adım daha önce geçirmektedir.
 
 
Yangın, Çevresel faktörler ( iklim, nem, su basması vs ), Deprem, Enerji kesintileri, Yetkisiz erişim gibi en temel fiziksel güvenlik şartlarını kesintisiz sürdürebilmek için geliştirilmiş teknolojileri barındıran güvenli sistem odaları, akılcı ve verimli sistem işletiminin temelidir. 
 
Başarılı bir Sistem Odası kurulumu için sistem odasında bulunması gereken cihaz ve ekipmanlar, yangın algılama ve söndürme sistemleri, kesintisiz güç kaynakları ve jeneratörler, yangına dayanıklı kapılar, hassas İklimlendirme sistemleri, yükseltilmiş döşeme ve alçaltılmış tavan ,kabinetler ,kablo taşıma sistemleri,IP kamera izleme,Isı ve nem algılama ve uyarı,uetkisiz kişi erişim kontrol sistemleri bu tür güvenlikli sistem odaları için son derece önemli ve olmazsa olmaz sistemlerdir.

Hizmet Talep Formu

Hizmet talebinde bulunun, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizlere iletişime geçsinler.

Hizmet Talebiniz başarıyla gönderilmiştir, teşekkür ederiz.