MÜŞTERİ PANELİ

Sistem ve Firewall Çözümleri

Sistem Güvenliği

Sistem Güvenliği

Kurumların IT altyapılarının güvenliği önemli bir uzmanlık alanı olup, verilerin güvenliği, doğal felaketler, insan faktörü, ve kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle yüksek risk altındadır. Her tür cihazın birbiriyle iletişimde olduğu bir internet ortamında, sürekli geliştirilen, daha karmaşık ve karışık hale gelen kötü amaçlı yazılımlar kurumların veri güvenliğini her geçen gün daha fazla tehdit etmekte; bunların sonucunda daha esnek, duyarlı ve bütünleşik bir güvenlik çemberine ihtiyaç duyulmaktadır.

Veri güvenliğinin sağlanması sistemler, yazılımlar ve internet ağındaki gelişmeler sonucunda, sadece network yapısının korunmasıyla mümkün olmadığı için, güvenlik çözümlerini her alanda sağlamak bir zorunluluk haline gelmiştir. Telmag Bilişim, yazılımların güvenliği, ağ güvenliği, veri güvenliği, kullanıcıların sisteme giriş ve çıkışlarının kontrolü, güvenlik duvarlarındaki açıkların kapatılması gibi güvenlik çözümlerini baştan sona sunmaktadır. 
 
Ayrıca, bilgi iletişiminin günümüzde kazandığı önem ve teknolojideki sürekli ve hızlı gelişim, kurumların kesintisiz, yüksek hızda ve güvenlikte bir iletişim ağına sahip bilişim altyapısına ihtiyaç duymalarına neden olmaktadır. Güçlü bir IT altyapısının en önemli noktalarından birisi hiç kuşkusuz doğru kurgulanmış ve kusursuz çalışan bir network altyapısıdır. Telmag Bilişim, network altyapısının kusursuz kurgulanması, kurulumu ve yönetimi konularında yıllardır birçok firmanın farklı ihtiyaçlarına göre kurgulanmış çözümler sunmuş ve anahtar teslim projeleri tamamlamıştır.

Hizmet Talep Formu

Hizmet talebinde bulunun, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizlere iletişime geçsinler.

Hizmet Talebiniz başarıyla gönderilmiştir, teşekkür ederiz.