MÜŞTERİ PANELİ

IP Pbx Sistemleri

Telmag PBX

Telmag PBX Nedir ? Neden Tercih Etmelisiniz ?

Telmag PBX,  Açık kaynak olan Asterisk ip pbx yazılımını yöneten bir kontrol yazılımıdır. Piyasada mevcut bulunan Elastix ve Freepbx'in yeteneklerinden fazlasını hedefleyen, kullanımı kolay ve çoklu dil desteğine sahip, pratik ve teknolojinin yönlendirdiği doğrultuda geliştirilmiş performans açısından benzersin bir santral yazılımıdır.
Telmag PBX Santral yönetim yazılımının projelendirme aşamalarında her türlü teknolojik imkan göz önünde bulundurulup bu teknolojilerden yararlanarak rakiplerinden bir adım önde olmuştur.

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve online kullanıcı sağlayan web sitelerinin stratejileri izlenerek, gözlemlenen gelişimler bu projeye en iyi şekilde uygulanmıştır. Bu stratejinin bize katkı sağladığı noktalara değinecek olursak, en hızlı ve stabil bir sistemi yaratmamızın sebebi olmuştur.

Türkiye piyasasında bulunan bir çok ip pbx yazılımı ne yazik ki taklit ürün olmaktan daha ileriye gidememiş bulunmaktadır. Telmag PBX'i özel kılan ise, CentOS işletim sistemi mimarisi üzerine yapılandırılmış kendine has bir CentOS dağıtımı olmasıdır.

 

Telmag PBX Özellikleri Nelerdir ?
 

  • PBX: Dahili hatlar, dış hatlar, çıkış rolleri ve giriş rolleri ekleyebilir ve yapılandırabilirsiniz. Tüm PBX yapısının içinde diğer santral yazılımlarında bulunmayan mühendislerimiz tarafından geliştirilen birden çok yapılandırma seçeneklerini görebilirsiniz.

    Dahili ve dış hatların anlık olarak durumunu, dahili hatların yaptığı görüşmeleri görebilir, bağlantı parametrelerinden diğer bir çok detaya bu ekrandan ulaşabilirsiniz.

    Ayrıca ana ekranda, sistem kaynaklarının kullanım değerlerini, network trafiğini izleyebilir, servisleri görüntüleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

 

  • SESLİ YANIT SİSTEMİ (IVR): IVR Yani sesli yanıt sisteminde anonslar, kayıtlar ve bekletme müzikleri ekleyebilir ve yapılandırabilirsiniz. Bu anonslar sayesinde müşterilerinizi doğru bir şekilde yönlendirebilir, görüşme sürelerini kısaltabilir ve pratik çözümler sağlayabilirsiniz. IVR sistemiyle bağlantıya geçen kişiler kendilerine sunulan içerik doğrultusunda (anket,kampanya vs...) sizlerle kolayca etkileşime geçebilir ve hızlı bir geri dönüş sağlayabilirsiniz.

 

RAPORLAMA SİSTEMİ

Raporlama sisteminde tüm çağrı kayıtlarını görebilir, silebilir veya dahili ve dış hatlarınıza dinletebilirsiniz. Aynı zamanda gelişmiş filtreleme özellikleriyle dilediğiniz tarih ve konuşma aralıkları seçilebilir, raporlanabilir ve excel dökümanı halinde çıktı alıp, mail yoluyla gönderebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri müşteri taleplerine göre yeniden düzenlenip eklemeler yapılabilmektedir. Raporlama sistemi özellikle üzerinde durulan bir sistemdir,  1.500.000 mevcut kayıt üzerinde test edilip çok üstün bir performans ile raporlama yapabildiği izlenilmiştir.

 

GÜVENLİK SİSTEMİ

Güvenlik bölümünde, port açabilir, yönlendirebilir, erişim kısıtlamaları yapabilir ve fail2ban yazılımı ile otomatik banlama sistemini özelleştirebilir, dilediğiniz prosedürlere göre yapılandırabilirsiniz.
Varsayılan prosedürlere göre çalışan fail2ban sistemi santral sisteminizi güvenle kullanmanızı sağlar, ekstra prosedürlerle daha da güçlendirebileceğiniz bu yapı güvenlik seviyenizi en üst seviyeye çıkarır.

 

ZAMAN KONTROLÜ

Zaman kontrolü modülünde gece gündüz kontrolü, zaman koşulları ve zaman grupları ekleyip yapılandırabilirsiniz.
Zaman koşulları, mesai saatlerinde, molalarda veya mesai saatleri dışında santralinizin rollerini belirlemek için kullanılmaktadır.

 

KUYRUK SİSTEMİ

Kuyruk sisteminde, yeni kuyruk ekleyebilir, kuyruk öncelikleri belirleyebilir ve yapılandırabilirsiniz.
Kuyrukta bekleyen aramaları ve arama yoğunluklarını görebilir, çağrıları farklı kuyruklara yönlendirebilir ya da sonlandırabilirsiniz.

 

TELEFON DEFTERİ

Telefon defteri crm sisteminize entegreli olarak çalışabilen, gruplar oluşturabileceğiniz telefon listesi sistemidir. Telefon defteri hem softphonelarda hemde ip telefonlarda kullanılabilecek yapıdadır. Müşteri veya kişi listenizi düzenli bir şekilde tutmanızı ve gruplamanızı sağlamaktadır.
 

FAKS

Voip ağınız üzerinden herhangi bir donanıma ihtiyaç olmadan faks yapılandırması yapıp, faks gönderip alabileceğiniz bir sistemdir.
 

SMS & CHAT

Sms ve chat sistemi üzerinden, kişi listenizdekiler ile hızlı iletişim sağlayabilirsiniz. Sms sistemi üzerinden kullanacağınız operatör sağlayıcısı ile toplu sms gönderebilir, chat bölümü üzerinden softphonelar ile entegreli bir biçimde dahili hatlarınız ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşıp iletişim kurmanıza olanak sağlar.

Hizmet Talep Formu

Hizmet talebinde bulunun, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizlere iletişime geçsinler.

Hizmet Talebiniz başarıyla gönderilmiştir, teşekkür ederiz.