MÜŞTERİ PANELİ

Personel Kontrol Sistemleri > Otopark Bariyerleri

AVAX DZ3 Hızlı otopark bariyeri

  • AVAX DZ3 Hızlı otopark bariyeri

    AVAX DZ3 Hızlı otopark bariyeri

    SET İÇERİĞİ   1 adet AVAX DZ3 Otopark Bariyeri 1 adet 3 metre bariyer kol 1 çift Emniyet fotoseli 1 adet Uzaktan kumanda alıcı 1 adet Uzaktan kumanda  
Özellikleri Açıklama
Enerji 220VAC 50Hz / 60 Hz
Güç Tüketimi 90W / 220 W AC
Kol açılma hızı 1,5 saniye
Gövde IP44,  Elektrostatik boyalı, zaman kontrolü, anahtarlı kapaklı ve darbelere dayanıklı gövde.
Çalışma Isısı (-20), (+60) C
Ebatlar 34 cm en*28 cm boy*100 cm yükseklik
Kol Uzunluğu 3 m ve ara uzunluklar
Uzaktan Kumanda Butonlu,50m etkileşim alanı, Pil dahil
Buton Kontrol Bariyer tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta bariyer bir sonraki hareketini yapar. (Açıksa kapanır, kapalı ise açılır.) Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı butonlar bulunmaktadır.
Zaman Kontrol Bariyer açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.
Access Kontrol Kart okutma sistemi, parmak izi okuma sistemiyüz tanıma sistemi ve UHF otopark antenleri ile entegreli çalışabilir.
Sensör Kontrol Araç geçişi sırasında aracın bariyer kolu altında durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından, kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun aşağı hareketi güvenlik sensoru sayesinde engellenir. Araç geçişini tamamladığında sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Kamyon ve tırlar için ek emniyet sensoru kullanılmaktadır.
Akıllı Kol Bariyer kolu aşağı ve yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki gösterme özelliğine sahiptir. Emniyet sensoru dışında kalan durumlarda, bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik yukarı hareket alma süresi 0,7 sn dir. bariyer kolunun yukarı hareket sırasında hareket yönündeki cismi algılaması ve durma süresi 0,3 sn. dir. Kolun çarpma durumunda kırılabilir üretilmesi mümkündür.
Akü Opsiyonel;Bariyer sisteminde opsiyonel olarak sunulan akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi durumda 250 açma-kapama ile sistem kesintisiz çalışmaya devam eder.
İkaz Lambası Araç Bariyeri kolunun aşağı ve yukarı hareketi sırasında cihaz üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası kol hareketini tamamlayana kadar yanıp söner.
Bariyer sistemi Reflektör Bariyer kolu üzerinde gece görülebilen reflektör kırmızı bantlar bulunmaktadır.
Acil Mod Acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu mevcuttur.
Özel Tasarım Özgün tasarımı ile kapalı ve dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunar.
Garanti Bariyer sistemleri, iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik Servis Tüm Türkiye dahilinde, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Montaj Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.