MÜŞTERİ PANELİ

Telmag Bilişim

Kurumsal

Ege Bölgesinin Lideri Telmag Bilişim

Telmag Bilişim, profesyonel olarak 15 seneden beri ege bölgesinde fiber optik sonlandırma, yazılım geliştirme, İP PBX, network sistemleri, yangın alarm sistemleri, İP kamera sistemleri, alarm güvenlik sistemleri, analog telefon sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. Telmag Bilişim, geride bıraktığı 15 sene içerisinde verdiği profesyonel hizmetler ve sağladığı güven ile kendinden emin bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Profesyonellikten ve kaliteden ödün vermeyerek yaptığı hizmetlerle ege bölgesinin en önde gelen firmalarından birisi olan Telmag, başarılarını gelecekte de sürdürmeyi hedefliyor. Profesyonel ekibimiz ile kaliteyi, güveni ve disiplini, her zaman yaptığımız gibi en üst seviyede tutarak, Türkiye'nin her yerinde hizmet vermeyi planlıyoruz. Ve gelecekte, yurt dışında da başarılara imza atmayı hedefliyoruz.

 

Telmag Bilişimin Kusursuzluğunun Sırrı Nedir?

Disiplin, profesyonellik, kalite ve güven. Bu unsurlar, Telmag Bilişimin tercih edilmesinin temel sebepleridir. Saygıyı ve güveni temel prensiplerimiz haline getirdik. Bu sayede size kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bu durum, daha önce çalıştığımız kişi ve firmaların hizmetlerimizden son derece memnun kalmasını sağlamaktadır.

 

Yaptığımız Çalışmalar

Disiplini, güveni, kaliteyi çalışmalarıyla kanıtlamış olan ekibiyle birlikte hizmet veren Telmag Bilişim, yaptığı kaliteli çalışmalarla müşterilerini memnun bırakıyor. Akhisar belediyesinin fiber optik alt yapısı, Manisa İşkur hizmet binasının fiber optik alt yapısı ve ağ (network) alt yapısı, şirketler için fonksiyonel özelliklere sahip CRM yazılımı, haberleşmede pek çok imkan sağlayan İP PBX yazılımı, 300 yataklı Soma Devlet Hastanesi'nin ağ (network) alt yapısı ve fiber optik alt yapısı profesyonel ekibimiz tarafından yapılan işlerden sadece birkaç tanesidir.