MÜŞTERİ PANELİ

Basın Odası

Telmag PBX Çok yakında...

Telmag PBX çalışmalarına son sürat devam eden firmamız, çok yakın bir zaman da meyvelerini vermeye başlayacaktır.

Telmag PBX piyasada mevcut olan tüm PBX sistemlerinden daha gelişmiş özelliklere sahip olarak çok yakın bir zamanda piyasaya çıkacaktır. 

Yazılım ve Ar-ge departmanımızın mevcut sistemlerin eksiklerini, müşterilerimizin taleplerini ve karşılaştığı sorunların analizi sonucunda çıkan mevcut donelere göre geliştirdiği Telmag PBX, Yeni yazılım teknolojileride baz alınarak geliştirilmiştir. Piyasada mevcut PBX sistemlerinin aksine daha stabil ve hızlı yapısıyla göz alıcı özelliklere sahiptir.

Telmag PBX geliştirilirken hedeflediğimiz nokta, en profesyonelden en amatör kullanıcıya kadar kolaylıkla bir santral sistemini kurmabilmek ve yönetebilmelerini sağlamaktır. Bu hedefimiz göz önünde bulundurularak developer (yazılımcı) modülününde bulunduğu Telmag PBX geliştirilebilir yapısıyla diğer sistemlerin aksine bir adım daha öndedir. Asterisk istemcisi kullanılarak geliştirilen Telmag PBX'i yazılım bilginiz ile doğru orantılı olarak geliştirebilirsiniz. Bu özelliğin sağladığı avantaj ile gelişmiş raporlardan gelişmiş pbx rollerine kadar oluşturup kendinize özel çözümler üretebilirsiniz.

Telmag PBX müşterilerine en kaliteli ve en hızlı destek prensibini göz önünde bulundurarak, sistem içersinde mevcut merkezi destek sistemi ile sorunlarınızın anında merkezimize ulaşmasını sağlar. Bu şekilde hızlı geri bildirimler sağlayıp, önceki çözümlerinizi görebilir ve zaman kaybetmeden sorunlarınızın çözümüne en kısa yoldan ulaşmanızı sağlar.

Şuan projemizin son aşamalarına gelmiş bulunmaktayız. Müşterilierimize ve kullanıcılarımıza en büyük süprizimiz sistemimiz ufak bir bölümü kısıtlı olmak şartıyla ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Bir çok kullanıcımızın santral yükünü kısıtlı haliylede olsa çok rahat kaldıracak olan Telmag PBX çok yakında ISO imajı olarak yayınlanacaktır.

Gelişmeler için lütfen sitemizi ve bloğumuzu takip edin. 

Saygılarımızla, Telmag Bilişim Ekibi.